ارسال پیام در واتس اپ با فرمان صوتی

8 مرداد 1394 -قابلیت ارسال پیام در واتس اپ با Google Now اندروید

گوگل آپدیت جدیدی را برای اپلیکیشن خود ( Google App ) عرضه کرده که به کاربران اجازه می دهد پیام هایشان را از طریق اپلیکیشن واتس اپ ( WhatsApp ) در Google Now ارسال کنند، بدون آن که نیاز به نوشتن پیغام ها به صورت متنی باشد.

به واسطه بروز رسانی اپلیکیشن گوگل، می توانید بدون باز کردن پیام رسان واتس اپ برای مخاطبان و دوستان خود پیام ارسال کنید. فقط باید روی آیکون میکروفون ضربه بزنید و با گفتن عبارت Ok Google در اپلیکیشن گوگل، از برنامه بخواهید که برای یکی از دوستانتان در واتس اپ  پیامی را ارسال کند. مثلا می توانید بگویید:

 Ok Google, send a WhatsApp message to John و بدین ترتیب بدون آن که نیازی به دخالت دست باشد، قادر هستید پیغام مورد نظر را ارسال نمایید.

همچنین گوگل اعلام کرده که در ابتدا ویژگی مورد بحث فقط به زبان انگلیسی در دسترس خواهد بود، اما به زودی برای سایر زبان ها نیز این قابلیت اضافه خواهد شد.

Share


این سایت را از دست ندهید

آموزش تایپ ده انگشتی|حرفه ای

وی تایپ

وی تایپ

whatsapp Renew

نگران از کار افتادن واتس اپ خود هستید ؟

شارژ واتس اپ


کسب درآمد دلاری

رایگان!

حداقل روزی 1 دلار، بدون نیاز به کار کردن و از طریق بدست آوردن بیت کوین رایگان


چگونه؟

توسط لپ تاپ یا کامپیوتر، روی تصویر زیر کلیک کنید، مرورگر CryptoTab را دانلود و نصب کنید و همیشه به جای مرورگرهای دیگر با آن در اینترنت بگردید.

به شما لینک اختصاصی داده می شود، اگر 5 نفر از دوستانتان را دعوت به همین کار کنید، حداقل روزانه 1 دلار درآمد خواهید داشت. با افزایش تعداد زیر مجموعه هایتان، این عدد می تواند تا 100 ها دلار پیش رود.

عضویت در خبرنامه

اطلاع از آخرین تخفیف ها ، اخبار و آموزش ها

mail2-64

mail2-64