امکان ستاره دار کردن پیام ها

18 آبان 1394 -امکان ستاره دار کردن پیام ها برای پیدا کردن بهتر

whatsapp-ios-update-brings-starred-messages-feature-to-save-important-message_iwhatsapp.ir

چندی پیش واتس اپ برای iOS به امکان ستاره دار کردن پیام ها مجهز شد که به کاربران این امکان را می داد تا بتوانند سریع به پیام ها، تصاویر و ویدیو های منتخبشان دسترسی داشته باشند. حال این امکان به واتس اپ اندروید نیز اضافه شده است.

آخرین نسخه واتس اپ (v2.12.339) برای اندروید (که در حال حاضر از طریق وب سایت واتس اپ قابل دسترسی است) دارای این امکان جدید است. با نگه داشتن بر روی هر پیام  می توان گزینه ستاره دار (Starred Message) را انتخاب کرد. هنگامی که پیامی ستاره دار می شود نماد ستاره کنار آن ظاهر شده و می توانید به آن پیام از طریق برگه (Tab) ستاره دارها به آن دسترسی داشته باشید.

whatsapp_ios_update_starred_message_ndtv

البته شایان ذکر است که گزینه جدید ستاره دار کردن پیام های هنوز راه خودش به واتس اپ درون گوگل پلی پیدا نکرده و فعلا فقط در فایل قابل نصب بر روی سایت اصلی واتس پ موجود است. می توان در چند روز آینده این انتظار را داشت که نسخه واتس اپ گوگل پلی نیز شامل این امکان شود.

اخیرا، واتس اپ برای ایفون اپدیتی را اضافه کرد که به وسیله آن کاربرانی که از iOS 9.1 و بالاتر استفاده می کردند می توانستند پیام های واتس اپ را از همان Notification Center جواب دهند. این گزینه به کاربران این اجازه را می داد تا به هر Notification مستقیما و بدون نیاز به باز کردن برنامه واتس اپ جواب دهند.

Share


این سایت را از دست ندهید

آموزش تایپ ده انگشتی|حرفه ای

وی تایپ

وی تایپ

whatsapp Renew

نگران از کار افتادن واتس اپ خود هستید ؟

شارژ واتس اپ


کسب درآمد دلاری

رایگان!

حداقل روزی 1 دلار، بدون نیاز به کار کردن و از طریق بدست آوردن بیت کوین رایگان


چگونه؟

توسط لپ تاپ یا کامپیوتر، روی تصویر زیر کلیک کنید، مرورگر CryptoTab را دانلود و نصب کنید و همیشه به جای مرورگرهای دیگر با آن در اینترنت بگردید.

به شما لینک اختصاصی داده می شود، اگر 5 نفر از دوستانتان را دعوت به همین کار کنید، حداقل روزانه 1 دلار درآمد خواهید داشت. با افزایش تعداد زیر مجموعه هایتان، این عدد می تواند تا 100 ها دلار پیش رود.

عضویت در خبرنامه

اطلاع از آخرین تخفیف ها ، اخبار و آموزش ها

mail2-64

mail2-64