رایگان شدن واتس اپ و افزایش قابلیت‌های آن

1 بهمن 1394 – واتس اپ دیگر برای سال های بعدی از شما پول نمی خواهد

ازاین‌پس واتس اپ برای تمام یک میلیارد کاربر خود رایگان می‌شود. این خبر جدید بر روی وبلاگ رسمی واتس اپ قرار گرفت و با واکنش مثبت سرتاسر جهان روبرو شد. تیم واتس اپ دلیل این تصمیم را در پیام خود ذکر کرده‌اند و از قابلیت‌هایی که در آینده به برنامه خواهند افزود نیز نام بردند. ترجمه متن وبلاگ بر روی سایت رسمی واتس اپ را می‌توانید در زیر مطالعه کنید

رایگان شدن واتس اپ

نزدیک به یک میلیارد نفر سرتاسر دنیا از واتس اپ برای در ارتباط بودن با دوستان و خانواده خود استفاده می‌کنند. از پدری در اندونزی که عکس‌های فرزندش را با خانواده‌اش به اشتراک می‌گذارد، تا دانشجویی در اسپانیا که با خانواده‌ی خود کیلومترها دورتر در ارتباط است، تا دکتری در برزیل که با بیمارانش در ارتباط است، همه به واتس اپ به‌عنوان ابزاری سریع، ساده و قابل‌اطمینان تکیه می‌کنند.

به این خاطر است که ما خوشنودیم که اعلام کنیم ازاین‌پس واتس اپ رایگان خواهد بود و هزینه‌های تمدید و اشتراک نخواهد گرفت. برای سال‌های زیادی، ما از برخی از کاربران درخواست می‌کردیم که بعد از یک سال مبلغی را برای اشتراک واتس اپ خودپرداخت کنند. با بزرگ شدن واتس اپ ما به این نتیجه رسیده‌ایم که این روش خیلی مناسب نبوده است. بسیاری از کاربران واتس اپ کارت‌های اعتباری نداشتند و نگران بودند که بعد از سال اول دسترسی خود را به دوستان و خانواده‌شان از دست بدهند. به همین خاطر در طی چند هفته آینده، ما مبالغ را از نسخه‌های مختلف واتس اپ حذف خواهیم کرد و واتس اپ دیگر هزینه‌ای را دریافت نخواهد کرد.

طبیعی است که برای بسیاری سؤال مطرح شود که ما چگونه واتس اپ را بدون هزینه‌های تمدید اداره خواهیم کرد و آیا این اعلام باعث می‌شود که ما تبلیغات را به واتس اپ اضافه کنیم؟ جواب منفی است. از امسال ما ابزارهایی را آزمایش خواهیم کرد که به شما اجازه می‌دهند تا از واتس اپ برای ارتباط با بیزنس ها و سازمان‌هایی که مایل هستید از آن‌ها بشنوید استفاده کنید. این می‌تواند به آن معنا باشد که بتوانید با بانک خود در ارتباط باشید تا متوجه شوید تراکنش اخیرتان درست انجام‌شده، و یا با خطوط هوایی در رابطه با تأخیر پرواز در ارتباط باشید. ما همه این پیام‌ها را از طرق دیگر دریافت می‌کنیم مانند پیام کوتاه و یا تماس تلفنی. پس ما در حال تلاش هستیم تا شما بتوانید این کارها را راحت‌تر با استفاده از واتس اپ انجام دهید درحالی‌که تمام تلاش خود را می‌کنیم تا شمارا از تبلیغات مزاحم و هرزنامه‌ها در امان نگه‌داریم.

ما امیدواریم که شما از تغییراتی که در واتس اپ در حال افتادن است لذت ببرید و منتظر بازخورد شما هستیم.

تیم واتس اپ

ترجمه: گروه واتس اپ ایران

Share


این سایت را از دست ندهید

آموزش تایپ ده انگشتی|حرفه ای

وی تایپ

وی تایپ

whatsapp Renew

نگران از کار افتادن واتس اپ خود هستید ؟

شارژ واتس اپ


کسب درآمد دلاری

رایگان!

حداقل روزی 1 دلار، بدون نیاز به کار کردن و از طریق بدست آوردن بیت کوین رایگان


چگونه؟

توسط لپ تاپ یا کامپیوتر، روی تصویر زیر کلیک کنید، مرورگر CryptoTab را دانلود و نصب کنید و همیشه به جای مرورگرهای دیگر با آن در اینترنت بگردید.

به شما لینک اختصاصی داده می شود، اگر 5 نفر از دوستانتان را دعوت به همین کار کنید، حداقل روزانه 1 دلار درآمد خواهید داشت. با افزایش تعداد زیر مجموعه هایتان، این عدد می تواند تا 100 ها دلار پیش رود.

عضویت در خبرنامه

اطلاع از آخرین تخفیف ها ، اخبار و آموزش ها

mail2-64

mail2-64