چرا شماره جدید من از پیش واتس اپ داشته است؟

تمامی حساب های واتس اپ به شماره موبایل متصل هستند. بسیار شایع است که اپراتور های موبایل شماره های غیر فعال را به عنوان شماره های جدید دوباره به فروش برسانند و به همین جهت ممکن است که شماره شما در گذشته متعلق به کسی بوده که واتس اپ را با آن شماره ثبت کرده است.

اگر صاحب قبلی شماره شما حساب واتس اپ خود را پاک نکرده باشد آن گاه شما و دوستانتان خواهید دید که شماره جدید شما حساب واتس اپ دارد در صورتی که شما واتس اپ را بر روی شماره جدید تان ثبت نکرده اید.  حتی ممکن است که شما تصویر متعلق به صاحب قبلی شماره موبایل و پیام استاتوس او را ببینید.

در این شرایط هیچ جای نگرانی نیست. این فقط به آن معناست که حساب قبلی پاک نشده و هنوز اطلاعاتی از آن حساب موجود می باشد. به هیج عنوان به معنای این نیست که صاحب قبلی شماره بر روی حساب واتس اپ شما کنترل دارد. تمام پیام ها ی شما با شماره جدید امن خواهند بود و فقط خودتان به آن ها دسترسی خواهید داشت.

واتس اپ برای اینکه مشکل شماره های غیر فعال را برطرف کند، واتس اپ مدام حساب های غیر فعال را بررسی می کند. اگر حسابی به مدت 45 روز غیر فعال باشد و سپس بر روی موبایل جدیدی ثبت شود، واتس اپ این را به منزله آن که صاحب خط عوض شده است می گیرد و اطلاعات مربوط به حساب پیشین مانند تصویر شخص و استاتوس را پاک می کند.

Share


این سایت را از دست ندهید

آموزش تایپ ده انگشتی|حرفه ای

وی تایپ

وی تایپ

whatsapp Renew

نگران از کار افتادن واتس اپ خود هستید ؟

شارژ واتس اپ


کسب درآمد دلاری

رایگان!

حداقل روزی 1 دلار، بدون نیاز به کار کردن و از طریق بدست آوردن بیت کوین رایگان


چگونه؟

توسط لپ تاپ یا کامپیوتر، روی تصویر زیر کلیک کنید، مرورگر CryptoTab را دانلود و نصب کنید و همیشه به جای مرورگرهای دیگر با آن در اینترنت بگردید.

به شما لینک اختصاصی داده می شود، اگر 5 نفر از دوستانتان را دعوت به همین کار کنید، حداقل روزانه 1 دلار درآمد خواهید داشت. با افزایش تعداد زیر مجموعه هایتان، این عدد می تواند تا 100 ها دلار پیش رود.

عضویت در خبرنامه

اطلاع از آخرین تخفیف ها ، اخبار و آموزش ها

mail2-64

mail2-64